І похрен, що я в Києві, варюся на парах!
Давайте всі разом подумаємо про плацкартний білет на 22 червня з Києва до Херсона і Дашенька поїде до моречка)
#лазурное_бурное #вйо #кийов #прасті #родіна #зовьот #балчун #намути #білет #укрзалізниця #чух #чух #до #серця #таврії
Останній тиждень ходіння на пари - дождалісь! Але щось ноги йдуть в Могильовку, а душа проситься на Гаваї, ну хоча б в Лазурне!
А я нагадую, що ми все ще думаємо про білет, і дуже інтенсивно)
#тьолочки #хочуть #на #гаваї #могильвка #прєкраті #всі #сесію #склали #вже #ми #лошари #на #парах #філола #не #хочеться #вчитися #заберітє #мене #додому
Навіть мій лосик в шоці від пар 22 червня у НаУКМА.
Остання пара - і гоу хоум!
Складний маршрут через вузлові станції і з пересадками, але кінець-кінцем в обід п'ятниці доберуся до Лазурного)
#лось #хоче #додому #дашенька #їде #додому #нарешті
Лазурне - назавжди в серці і у паспорті! Літній сезон офіційно відкрито!
Маршрутки кишать здихарями (так що мєсним житєлям доводиться стояти всю дорогу - це із особистого досвіду), на пляжі все важче знайти вільний квадратний метр для загораній, волейбольна сітка вже натягнута, поле розмічено (з пацанами самі лінію натягували), тьотя Галя готує винце і текілу, і beach club apelsin вже починає качать.
Словом, знову Лазурне починає жити після дев'ятимісячної коми. А разом з ним починаємо жити і ми. І якби
КЛДШ 2017
Шишечка в дєлє!
Ну ви зрозуміли, що протягом наступних днів я буду засерать стрічку інсти фоточками з КЛДШ.
Наразі композиція: тіпа пафосні чіки з немитими головами.
Продовження буде...
#клдш2017 #богідаєва #шишечка #дністер #збиваєзніг #але #наша #красота #рубає #наповал #обережно #чіки #дебатки
Коли я ще думала, чи їхати на КЛДШ, Бодічка сказала мені: там буде Аня (далі БО-ГІ-ДА-Є-ВА), а значить буде весело. Ой, як вона була права! А ще на додачу були пєрспєктівні філософи з Франика, що скоро обростуть бородами (Сєва вже починає), усамітняться в печерах і будуть думати-думати, а потім виплеснуть все надумане)
#клдш2017 #франик #незвисько #дебатки в
На задньому фоні трудяться дві юні бджілки (ну одна вже й не така юна - Ростік не ображайся, якщо це читатимеш). Так от бджілки-трудівниці увесь тиждень готували нам їстоньки і дбайливо розподіляли убойні порції - сприятливі умови для появи нової складочки на животі)
#клдш2017 #польова #кухня #люба #кухонька #вареники #увідрі #уземлі #повара #одбога #дякуємо
Оце остання!
Так дивно бачити навколо себе ... СТІНИ і сидіти на кріслах.
#клдш2017 #закінчилась #додому
Уже майже тиждень вдома, але постійно чогось не вистачає. І це щось робить мій відпочинок неповноцінним.
Але сьогодні зі мною сталося нечуване: дорогою додому із моря я знайшла ЇЇ - крихітну шишечку. Вона причаїлися у траві край дороги. Дивно, що я знайшла її тут, у степах Херсонщини. Але тепер шось мені підказує, що моя прогалина заповниться і все буде, як раніше - ба навіть краще! ***
#Соковите #лазурнянське #літо #з #присмаком #апельсіна #шишечка #рєшає #лазурное_бурное #всьо #будєт
Нарешті погода стала по-справжньому літньою, волейбол по-справжньому пляжним, а вечори по-справжньому веселі.
#лазурное_бурное #лазурне????2017 #водорості #по #ногам #медузи #окружили #живіт #невтягнула #мій #провтик
Помітила якусь дивну штуку: я не можу відпустити фото у стрічку інстаграму без підпису. Це як виховувати дитину без імені. І якраз ось цей пост не викликає ніяких слів. Так що допомагайте, людоньки! Оголошується конкурс на найкращий підпис до фото. Переможцю - обнімашки від мене в необмеженій кількості.
#аянаморі #лазурное_бурное #лазурне????2017
Це ми ще в Києві, у дворику за бібліотекою КПІ. У той день ми там доовго сиділи і слухали промови випускників ШОМу (а на їх місці могли би бути ми, але не взяли). Як завжди я потягнула моїх тьолочок на такого рода міропріятіє і саме тоді познайомила Юлю-сценариста і Аню-молекулярного-біолога. Ех, баби золоті. І ось уже через ліченні дні вони приїдуть до Лазурного.
Вмикаю режим ждуна-почекуна)
#кпі #шом #лазурное_бурное #літо2017
Хто б сумнівався, що ми знайдемо пригОди на свої ягОди(цы)! Чорноморські ігри у Скадовську і нічний рейд по мєсним клубам не змінюють того, що море там не лазурне!